Vieno žmogaus geras pastebėjimas ir nuomonė.

Pritariu paskutiniam komentarui, kad baigtas universitetas tai dar nereiškia, kad gautas išsilavinimas. Išsilavinimas yra tai, ką žmogus gauna lavindamas save, ir nesvarbu kur ir kaip. Svarbu, kad išsilavina. Tie, kas bando įžeisti, tikriausiai patys nėra perskaitę nei vienos knygos, nes nesuvokia kas tas išsilavinimas yra. Sakyčiau jei jūsų klaustų kaip jūs valdysite Lietuvą be politologijos diplomo, tai būtų kas kita, nors taip pat kvaila, nes daugiau nei pusė seimo narių politologijos nebaigė. Žmonės, nemaišykite profesijos ir išsilavinimo. Beje, abu šiuos variantus taip galima gauti be universitetų ar mokyklų. Pažįstu žmogelį, kuris tėra 2 klases baigęs. Knygų pas jį kaip knygyne. 4 kalbas kaip iš pypkės varo. Istorijos žinias netgi tikrinau kopą pasiėmęs,- jis pasakojo su faktais ir datom o aš tikrinau. Nėra ką prikibti. Universitetų profesoriai kažin ar tiek žinių turi, kiek tas senukas, kurį paminėjau. Beje, kaip suprasti,- kodėl apie jus tiek mažai informacijos? Kodėl nesireklamuojate? Naujienų portaluose tai vien pašiepianti informacija. Prisipažinsiu, kad užsukau į jūsų puslapį tikėdamasis pasijuokti, bet kai pamačiau jūsų planus, juoktis praėjo noras. Esate protingas karys. Be galo drąsus. Tokios drąsos ir ryžto, reikėtų pavydėti bet kuriam lietuviui. Prisipažinsiu ir man. Turiu jums palinkėti, kad jei jau tiek spaudimo atlaikėte ir tiek nuėjote, nepasiduokite. Jei pradėjote, tai kovokite iki galo. Juokingiausia yra tai, kad visi protingiausi iš Lietuvos pabėgo, o likusiems dundukams yra nusišvilpti. Tiesą sakant, aš neįsivaizduoju, kas galėtų už jus nebalsuoti. Juk aiškiai esate pirmas žmogus, kuris aiškiai įvardijate problemas ir žadate aiškias permainas. Tik visiškas kvailys gali praleisti šansą pakeisti viską iš pagrindų. Juk nebėra ką prarasti. Nei vienas nepadarė nieko gero, visi tik skolą didino.

 

Naujas mano išradimas.
 

Seimo narių balsai
 
Seimo nariai, atstovaujantys partijoms  ir savarankiškai išsikėlę, bus renkami kiekvienas individualiai Respublikiniuose Seimo rinkimuose. Tai paskatins protingus ir gabius žmones dalyvauti Seimo rikimuose ir dirbti Tautos labui bei vykdyti savo įsipareigojimus rinkėjams.
Šis Konstitucijos papildymas tam, kad daugiausia rinkėjų balsų gavę kandidatai į Seimo narius turėtų daugiausia Seimo balsų. Taip teisingai pasiskirstys Seimo narių balsavimo galia ir nereikės partijų rankomis žlugdyti piliečių ir valstybės.

Išviso užtektų 100 Seimo narių. Tarp jų būtų daugiau asmenybių ir lyderių, kurie sąžiningiau ir geriau dirbtų.

Pavyzdžiui, 1 Seimo narys gavo 200 000 rinkėjų balsų, 2 Seimo narys 100 000, kiti 8 Seimo nariai po 25 000, kiti 50 Seimo narių po 10 000 rinkėjų balsų.

Tada 1 Seimo narys turėtu 200 Seimo balsų, 2 Seimo narys turėtu 100 Seimo balsų, kiti 8 Seimo nariai turėtų po 25 Seimo balsus, kiti 90 Seimo narių turėtu po 10 Seimo balsų.


Visi seimo nariai turėtu 1000 balsų.
Seime vykstant balsavimui dėl įstatymo priėmimo, "už" balsuotų Seimo nariai, bendrai turintys 510 balsų, o "prieš" bendrai turintys 490 balsų. Tokiu atveju įstatymas būtų priimtas, nes daugiau balsuojančių būtų pasisakę už įstatymo priėmimą.

                                                                           Mindaugas Filipavičius

 


Archyvas